Linki

 

Polecane przez nas strony www:

 

Związek Międzygminny „Puszcza Zielonka” – strona zawierająca bardzo dużą ilość informacji o Puszcze Zielonce i działaniach różnego rodzaju podejmowanych przez związek na terenie Puszczy:

http://www.puszcza-zielonka.pl/

Puszcza Zielonka Twoją Sąsiadką – alternatywna, ale bardzo bogata strona o Puszczy Zielonce i dla Puszczy Zielonki, świetna baza informacji o wydarzeniach organizowanych na terenach różnych gmin, których terytoria leżą na terenie Puszczy Zielonka:

http://puszczazielonka.org/

Strona Miasta i Gminy Kiszkowo:

http://kiszkowo.pl

Strona Miasta i Gminy Skoki:

http://www.gmina-skoki.pl/

Strona poświęcona Dziewiczej Górze:

http://dziewiczabaza.pl/

Fantastyczna i na prawdę godna polecenia strona o Wielkopolsce, ciekawostki i tajemnicze historie. Świetna baza wiedzy i baza wydarzeń. A także od niedawna – baza noclegowa. Też tam jesteśmy 🙂 :

http://www.wielkopolska-country.pl/

Portal o Wielkopolsce, baza wiedzy, baza noclegowa, niezbędnik turysty, kalendarz imprez w Wielkopolsce, katalog obiektów:

http://regionwielkopolska.pl/

Turystyczny serwis regionalny poświęcony Wielkopolsce:

http://wielkopolska.travel

Wielkopolska Organizacja Turystyczna:

http://www.wotwielkopolska.pl/

Stylowi.pl, kopalnia pomysłów:

http://stylowi.pl

Piękno i pasje, dwumiesięcznik o stylu życia, dla poszukujących inspiracji poza miastem, ludziach  z pasją i pięknych miejscach:

http://pieknoipasje.pl

Weranda Country – agroturystyka, kuchnia, piękne domy, pomysły na urządzanie wnętrz, hobby, ogrodnictwo, turystyka – ciekawy magazyn poświęcony min. życiu na wsi, pasjom, turystyce, polecamy!

http://www.werandacountry.pl/

Blog fotograficzny naszej administrator:

http://olapietrzak.pl